+370 37 451892, +370 656 11217, +370 610 15567 CE ampas@ampas.lt

Geotekstilės

Geotekstilė gali būti naudojama labai plačiai, įvairiose srityse ir įvairiais tikslais – statybose, sodininkytėje, ūkyje.

Pagrindinė geotekstilės savybė – visiškai praleidžia vandenį ir tuo pačiu atlieka apsaugos, surišimo funkcijas.

Nepraleidžia piktžolių. Juodas gaminys neleidžia šviesai prasiskverbti ir sustabdo šaknų augimą. Tuo pat metu praleidžia vandenį, trąšas ir orą. Taip pat palaiko nuolatinę dirvožemio temperatūrą.

Įvažiavimo keliuose neleidžia atsirasti provėžoms. Gaminys paskirsto apkrovas ir suteikia gražų bei lygų įvažiavimo kelio vaizdą. Vanduo lengvai prasiskverbia pro gaminį ir apsaugo dangą ar grindinį nuo slydimo. Gaminys naudojamas didelių apkrovų veikiamose vietose, tokiose kaip įvažiavimo keliai, automobilių stovėjimo aikštelės, sandėliavimo vietos, žaidimų aikštelės ir pan.

Drenažui.
Peremetriniam drenažui, akmenų drenažui, smėlio dėžėms, uždengimui ir pan.
Apsaugai nuo skruzdėlynų atsiradimo.
Medžiaga sodo tvenkinių dugno ir šlaitų armavimui
Ji apsaugo baseinų plėvelę nuo galimų aštrių akmenų ar kitų objektų.

Apsaugo nuo šaknų augimo. Sumažina nežabojamai augančių šaknų pavojų pėsčiųjų takuose, terasose, sodo tvenkiniuose, vandentiekio sistemose ir panašiai.

Augalų apsauga sode.
Apsaugo augalus, vaisius ir daržoves nuo lengvo šalčio ir vabzdžių, taip pat nuo stiprios saulės šviesos bei sumažina vandens išgaravimą. Gali būti naudojamas keletą kartų.

Atskiria smėlį nuo grunto. Neleidžia jiems susimaišyti. Laidus vandeniui gaminys.

Aikštelės ir keliai.
Tiesdami geotekstilę pėsčiųjų ar automobilių keliuose bei aikštelėse, sunaudosite žymiai mažiau užpildo, nes gruntas labai gerai stabilizuojamas ir tokiu būdu sustiprinamaspagrindas, todėl nesusidaro provėžos ir įdubimai.

Drenažo sistemos, sienos drenažas.
Geotekstilė labai gerai praleidžia vandenį. Be to, dėl unikalios sudėties bei struktūros neužsikemšasusidariusiu dumblu. Naudodami geotekstilę galite pagerinti drenažo sistemos efektyvumą,sumažinti nešvarumų kiekį bei prailginti sistemostarnavimo laiką.

Šaligatviai ar retai naudojami keliai.
Šiems objektams dažniausiai kyla šios pagrindinės problemos: skaldytas akmuo ar žvyras yra spaudžiamas į podirvį ir tuo pačiu aktyviai auga žolės. Šios problemos gali būti išspręstos naudojant geotekstilę. Naudojant šią plėvelę, kaip atskyrimosluoksnį tarp dirvos ir žvyro ar skaldytų akmenų, skirtingi sluoksniai apsaugomi nuo susimaišymo ir augalų patekimo iš podirvio į paviršių. Taip pat didėja kelio tvirtumas t.y. sumažinama provėžų susidarymo galimybė. Dėl gero vandens pralaidumo plėvelė nesulaiko drėgmės ir ji lengvai pasiekia dirvos sluoksnius.


  • Plotis: 1.0m, 2.0m, 2.5m, 4m, 4.5m
  • Storis: 90 g/m2, 100 g/m2, 110 g/m2, 120 g/m2, 150 g/m2, 180 g/m2, 200 g/m2, 250 g/m3, 300 g/m3
  • Spalva: Balta, Pilka, Juoda